علی‌اصغر جعفری مدیرعامل موزه ملی انقلاب گفت: 

ز سه سال گذشته بحث تربیت نویسندگان حوزه دفاع مقدس را پیگیری کردیم و خوشبختانه تا کنون ۱۰ نوقلم را در این طرح آموزش داده‌ایم که نتیجه این دوره چاپ ۱۰ رمان است که توسط این نویسندگان به نگارش در آمده است. هم‌اکنون کارگاه‌های این طرح با حضور ابوالفضل درخشنده برگزار است. 


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، نشست «آسیب‌شناسی ادبیات دفاع مقدس» با سخنرانی آقای ابوالفضل درخشنده محقق و مدرس ادبیات داستانی در عرصه دفاع مقدس،


ششمین دوره تخصصی آموزش آنلاین داستان نویسی در فرهنگ سرای رسانه برگزار می گردد.


 دوره آموزش داستان نویسی پیشرفته بر اساس کتابهای 10 جلدی آموزش داستان نویسی پیشرفته، در باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس


 جلد دهم مجموعه کتاب های « داستان نویسی پیشرفته»، تالیف جانباز فعال و ادیب دفاع مقدس، «ابوالفضل درخشنده» وارد بازار شد.


خسروی بروجنی ادامه داد: آثار برتر سوگواره در رشته‌های داستان کوتاه، شعر و طراحی پوستر نیز توسط هیئت داوران به سرپرستی استاد ابوالفضل درخشنده و حضور داورانی از مدیریت‌های ادبی و هنر‌های تجسمی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران طی روز‌های ۱۰ و ۱۱ آبان ماه ارزیابی و انتخاب می‌شوند.


ابوالفضل درخشنده، از دریافت مجوز و چاپ دهمین جلد از مجموعه کتاب‌های آموزش داستان نویسی پیشرفته خبر داد.


ابوالفضل درخشنده از ارسال کمک‌های مردمی هنرجویان کلاس داستان‌نویسی پیشرفته به مدارس روستای داشلی برون گنبد کاووس و وصول این‌کمک‌ها خبر داد. 


ابوالفضل درخشنده از نامه‌نگاری با رئیس مجلس برای رسیدگی به وضعیت کتابش در وزارت ارشاد و عدم پاسخگویی این‌ وزارتخانه خبر داد.


دبیر علمی سوگواره ادبی «بفرمایید روضه» به بیان جزئیات چاپ کتاب آثار منتخب این‌رویداد ادبی پرداخت.


12345678910...