مدیر انتشارات حدیث قلم از انتشار و رونمایی کتاب «فرمانده عتیق» درباره مادر شهید مجید عتیق‌چی همزمان با هفته دفاع مقدس امسال خبر داد.


ابوالفضل درخشنده نویسنده و مدیر انتشارات حدیث قلم در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت:‌ به تازگی کتاب «او تنها یک سفیر نبود» را به چاپ رسانده ایم که دربرگیرنده هزار و ۷۰۰ روز خاطرات دکتر فداحسین مالکی سفیر ایران در افغانستان است. این کتاب در اصل پاسخی به ادعاهای رابرت مایکل گیتز وزیر سابق دفاع آمریکاست.


در ادامه به نمایندگی از سه تن از مربیان مراکز فرهنگی هنری منطقه ۳ تقدیر شد:

عبدالجبار کاکایی شاعر، ابوالفضل درخشنده نویسنده و مدرس داستان نویسی و بانو جهان‌بین مدرس قرآن از چهره‌هایی بودند که در سومین آیین «بی‌کرانگی» از آنها تکریم شد.ابوالفضل درخشنده در قالب کارگاه‌ها، سرفصل‌هایی چون آشنایی با روش‌های نقد، همچنین مباحث نقد نظری و عملی، روش‌های نقد تکنیکی در داستان، شخصیت‌ها، درونمایه، ارکان داستان، ویژگی‌های نثر خوب، لحن و سرعت داستان و ابهام هنری را آموزش داده و در طول دوره نیز کارشناسان مسئولیت اداره یکی از جلسات نقد را به‌صورت آزمایشی انجام می‌دهند. ابوالفضل درخشنده در قالب کارگاه‌ها، سرفصل‌هایی چون آشنایی با روش‌های نقد، همچنین مباحث نقد نظری... 


مجموعه داستان کوتاه «سپید و سیاه» که به کوشش ابوالفضل درخشنده، و فرهنگسرای سرو منتشر شده است، به عنوان برترین محصول قرآنی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران انتخاب شد.


متأسفانه همچنان به ساخت برنامه های ترکیبی با حضور مجری و خواننده، یا هنرپیشه و ورزشکاران مشغول می باشید و.... 


فرآیند تولید موشک تا شلیک و اصابت به هدف، کار یک شخص و نهاد و مجموعه ای خاص نیست! بلکه اقدامی سیستماتیک است... 


12345678910...