موضوع:مصاحبه ها
نویسنده:خبرگزاری ها
تاریخ:1398/05/20 12:42:53 ب.ظنقد و بررسی کتاب «شبیه بی‎صدای تو» در فرهنگ‎سرای سرو

فرهنگ‎سرای سرو با مشارکت «کانون ادبیات داستانی سرو» نشست نقد و بررسی مجموعه‌ داستان کوتاه «شبیه بی‌صدای تو» به قلم «میترا رستمی اصانلو» را در روز سه‌شنبه ۲۲مردادماه ساعت ۱۷ برگزار می‎کند.


به گزارش روابط عمومی فرهنگ‌سرای سرو؛ نشست نقد و بررسی مجموعه داستان کوتاه «شبیه بی‌صدای تو»  با حضور ابوالفضل درخشنده و  منتقدان ادبی مهری شریفی، غزل بابایی، پریسا صادقی، افخم منافی‌فرید و نگار توکلی، سه‌شنبه ۲۲ مردادماه از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در فرهنگ‌سرای سرو برگزار می‌شود.

کتاب «شبیه بی‌صدای تو» شامل ۱۳ داستان کوتاه است که در سال ۱۳۹۶ توسط «انتشارات حدیث قلم» به چاپ رسیده است.

داستان‌های این مجموعه، به نام‌های «حس معلق»،  «مهر آزاد»، «ایرلوکس»، «تسخیر»، «خیال خصوصی» و... همگی دغدغه‌های اجتماعی و فرهنگی نویسنده را از زوایای مختلف روایت می‌کنند که نگاه نکته‌سنج وی، فکر اولیهٔ آن‌ها را از لایه‌های زیرین خانواده، سنت و فرهنگ دریافت کرده است.

مجموعه شعر دوزبانهٔ «به سپیدی صلح» از دیگر آثار این هنرمند فرهیخته است که در سال ۱۳۹۵ توسط «انتشارات حدیث قلم» منتشرشده است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این نشست می‌توانند به فرهنگ‌سرای سرو واقع در خیابان ولی‌عصر، بالاتر از بوستان ساعی، کوی ساعی یکم مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیش‌تر با شماره ۸۸۸۸۱۸۷۹ تماس بگیرند.

لینک خبر:

https://www.farhangsara.ir/tabid/4166/ArticleId/80318/-%C2%AB-%C2%BB.aspx

 Share     
    ارسال نظر پیرامون این مطلب:

  نام و نام خانوادگی:            ایمیل:            آدرس وب سایت یا وبلاگ:   

       متن پیام: